Напередодні місцевих виборів партійні активісти, а особливо ж кандидати, починають активно перейматися проблемами черкащан. При чому, одні переконані, що люди чекають від них встановлення спортивних майданчиків, інші спішать у школи із подарунками для дітей, а хтось роздаровує медичні маски та дезинфікатори…

Наша редакція вирішила поцікавитися у читачів, а яку проблему вони вважають найважливішою для себе. В опитуванні взяли участь 819 наших активних читачів.

Як не дивно, але житейські проблеми, як то підвищення комунальних тарифів та цін на товари, наші земляки ставлять не на перші позиції. Більшість черкащан вважають, що найважливішою проблемою для них особисто є некомпетентність влади, як столичної, так і місцевої. Цю проблему на перше місце поставили 24 % черкащан, які взяли участь в опитуванні.

Кожного п’ятого із числа опитаних найбільше хвилює військовий конфлікт на сході України. Як бачимо, значна частина наших читачів сприймають військову агресію путінської росії проти нашої держави як особисту болючу річ.

І лише на третє місце наші читачі серед найважливіших для них проблем поставили таке здавалося наболіле для людей питання, як низький рівень зарплат та пенсій. Найсильніше переживають саме за низьке фінансове забезпечення своїх сімей 15 % наших читачів.

Майже стільки черкащан (13 %) особливо занепокоєні корупцією в державних органах влади. Такий високий відсоток громадян, які ставлять корупційні зловживання в ряд найбільших проблем для людей, скоріше за все, пов’язаний із тим, що черкащани чи не щодня стикаються з цим явищем при вирішенні навіть простих житейських питань…

А от здавалося б така найактуальніша на сьогодні проблема, як пандемія коронавірусу, зачепила «за живе» лише 7 % черкащан, які взяли участь в опитуванні. Ще на один відсоток менше наших читачів стривожені неможливістю отримати якісну медичну допомогу. Підвищення комунальних тарифів – є найбільшим головним болем для 5 % черкащан, які відповіли на запитання нашої анкети. Стільки ж наших читачів визнали своєю найважливішою проблемою – зростання цін на найнеобхідніші товари.

А от питання злочинності, безробіття та екологічної безпеки згідно з результатами нашого опитування найменше хвилюють черкащан. Так, рівень злочинності бачать як велику проблему для себе лише 3 % опитаних. Ще менше (2 %) черкащан занепокоєні проблемою безробіття. І майже ніхто із наших читачів, які взяли участь в опитуванні, не стривожені екологічними питаннями (1 %).

Звичайно ж, можна по різному сприймати і оцінювати ось такі результати редакційного опитування на тему: яка проблема є найважливішою для черкащан в особистому сприйнятті. Але, як казав класик, «маємо те, що маємо…»