Нещодавно в столиці України Києві фінішував Всеукраїнський турнір з боксу серед молоді, приурочений пам’яті Ельчина Мурадова. Про це пише сайт «Вісті Черкащини».

Боксерський клуб «Мафія» з Ватутіного на Черкащині та місцеву ДЮСШ представляли двоє вихованців, які вибороли призові місця цих змагань.

Антон Черняков здобув золото турніру, а Марія Маковоз – срібло.

«Вітаю свою команду, пишаюсь Вами», – заохочує тренер Ілля Дубовий та обіцяє, що далі з Божою поміччю буде ще більше перемог!

Зауважимо, старший лейтенант, заступник командира роти вогневої підтримки Ельчин Мурадов з перших днів російського вторгнення пішов захищати Україну від ворога. До війни він був суддею міжнародної категорії та головним суддею міста Києва. Він зробив великий внесок у розвиток суддівства у місті Києві, постійно підвищував його рівень та займався навчанням нових суддів. Після початку повномаштабного вторгення був нагороджений подякою Броварської районної військової адміністрації за сумлінне виконання службового обовʼязку, високий професіоналізм, старанність, розумову ініціативу, патріотизм та вірність військовій присязі. Загинув 19 грудня 2023 року поблизу населеного пункту Виїмка, Бахмутського району Донецької області, виконуючи бойове завдання. На сайті Президента України створено петицію та збирають підписи про присвоєння Мурадову Ельчину Тофіковичу високого звання «Герой України» (посмертно).