Міський голова Черкас Анатолій Бондаренко взяв участь у Конгресі місцевих та регіональних влад при Президентові України.
На зустрічі обговорювались такі питання:
– стан протидії безпековим загрозам, організація подолання наслідків руйнування цивільної інфраструктури, превентивна робота з боку сектору безпеки та органів правопорядку;
– нова урядова політика з підтримки вітчизняного виробництва;
– система медичної реабілітації військовослужбовців;
– європейська інтеграція України: нові можливості та виклики для українських громад.
“Впевнений, що завдяки спільній, злагодженій роботі всіх гілок влади ми зможемо подолати виклики воєнного часу та внести свою частку у спільну справу перемоги. Дякую всім учасникам та організаторам заходу за конструктивну співпрацю і відкритий діалог.” – підсумував зустріч мер Черкас.
КОМЕНТАРІ