Перший віце-спікер Верховної Ради, черкащанка Ірина Геращенко повідомила, що готує запит у Нацполіцію через затримання двох молодих людей у Рівному. Вони вийшли на мітинг за імпічмент президента Володимира Зеленського. Про це вона повідомила на своїй сторінці у “Фейсбук“.

“У Рівному затримали і затягли в міліцію двох неповнолітніх за одиночний пікет з плакатом про «імпічмент». Нагадаю, 5 попередніх років Банкову, ВРУ, КМУ, обладміністрації чи не щодня пікетували, оголошували голодування, розбивали намети, встановлювали унітази, розвішували труси, закидали іграшковими свинями, й це іноді бували досить агресивні, а не тихі акції. По-різному поводилися мітингарі, це буда демократія. Всіх ціх мітингарів проти «бариг» не чіпали…
Висловлюю обурення затриманням двох неповнолітніх в Рівному. Готую запит в Нацполіцію. Негоже МВС грати в політику”, – написала Геращенко.

Додамо, 25 травня, у Рівному на 16-річну дівчину та 20-річного хлопця склали адмінпротоколи за імпровізований мітинг за імпічмент президента Володимира Зеленського, попри те, що не мали права цього робити. Поліція поводилась з ними грубо, а згодом у соцмережах дітям стали надходити погрози.