Чоловік, якого увечері 3 березня збило таксі, помер. Про це написала донька померлого Олександра Гріненко у соцмережі “Facebook”, повідомляє сайт zmi.ck.ua.

Нагадаємо, напередодні водій таксі збив чоловіка. Черкащанин майже три дні перебував у важкому стані, небайдужі допомагали чоловіку грошима.

КОМЕНТАРІ