Обласна організація Радикальної партії також вважає бійку у Христинівці спланованою провокацією.

Нагадаємо, там 8 червня група осіб після дитячого патріотичного фестивалю “Гроно калини” зробила спробу спровокувати організаторів на неадекватні дії: вони виклично почали знімати на відео з трьох телефонів, як ті відпочивають після свята за столом на околиці парку. Серед присутніх організаторів був і Олег Баштан та його дружина. “Знімальна група” нібито обурилась, що депутат та його команда розпивають спиртні напої у громадському місці, хоч на відео, яке вони згодом виклали у мережу, цього не видно, бо компанія вела за столом себе цивілізовано і тихо. Частина організаторів спробувала з’ясувати, хто ці люди з телефонами, та чому вони їх фільмують на відео. Зав’язалась словесна перепалка, що переросла в бійку, унаслідок якої нібито постраждало подружжя. До речі, вдарив жінку з телефоном чоловік, який не належав до організаторів свята і доєднався до них практично перед самим інцидентом. І попри те, що на відео видно, що сам Баштан взагалі не брав участі в сутичці, а до лікарні із переломом щелепи потрапила саме його дружина, яка отримала удар кулаком в голову від провокатора-спортсмена, – місцеві ЗМІ в один голос написали, що це Баштан “вклав у реанімацію сімейну пару”.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Випадковість? У дебоші в Христинівці звинуватили депутата… якого не було серед учасників пригоди

Очевидна замовність медіа-шуму навколо ситуації змусила Олега Баштана звернутись до черкащан, правоохоронців та однопартійців. Обласна партійна організація підтримала свого колегу.

«Поширений відеозалис інциденту має явні ознаки монтажу і розрахований в тенденційний спосіб дискредитувати депутата Черкаської обласної ради Баштана О.В., нівелювати проведений дитячий етнофестиваль. Черкаська територіальна організація політичної партії «Радикальна партія Олега Ляшка» категорично засуджує будь-які провокації, ганебні вчинки, прояви насильства. Ми гостро реагуватимемо на спроби очорнити партію, і сподіваємося, що правоохоронні органи дадуть відповідну правову оцінку вище наведеним фактам», – йдеться в заяві облосередку Радикальної партії.

Тепер слово за правоохоронцями.