9-12 вересня у місті Первомайськ відбувались одразу декілька змагань: відкритий Чемпіонат України в гонці критеріум з класифікацією на останньому фініші, відкритий Чемпіонат України в змішаний командній гонці (естафета) та Всеукраїнські змагання (юнаки, дівчата, молодші юнаки, молодші дівчата).

У змаганнях взяли участь одинадцять спортсменів відділення велосипедного спорту КДЮСШ №2 ЧМР.

В гонці критеріум з класифікацією на останньому фініші серед молодших дівчат на дистанції 19,8 км Позднякова Ганна виборола золоту нагороду, а Запорожець Софія стала сьомою.

В змішаній командній гонці (естафета) на дистанції 10 км команда у складі Козоріз Данило, Кліменок Ярослав, Ліщенко Богдан, Позднякова Ганна, Левченко Каріна та Трипутень Іванна стала сьомою серед юнаків та дівчат.

Команда у складі: Капітан Дмитро, Коноплянко Вячеслав, Запорожець Софія, Ліщенко Каріна та Тичковська Юлія посіла п’яте місце серед молодших юнаків та молодших дівчат.