Учора збірна України з футболу провела матч у півфіналі плей-оф відбору на чемпіонат світу. Українці зійшлись проти збірної Шотландії. У складі національної команди виступаю двоє черкасців – вихованець «СДЮСШОР» Артем Довбик та Віталій Миколенко.

Останній вийшов на поле з перших хвилин. А Артем Довбик вийшов на заміну на 78 хвилині матчу. Черкасцю вдалось відзначитись та забити третій м’яч для своєї команди у доданий час арбітром. Зінченко віддав передачу на Довбика, який вийшов один на один і переграв воротаря.

У підсумку збірна України вийшла у фінал плей-оф за вихід на ЧС-2022 з футболу. Українці перемогли збірну Шотландії з рахунком 3:1.

Наступний матч українці проведуть вже 5 червня. Вони зустрінуться зі збірною Уельсу.