Директори закладів загальної середньої освіти міста Черкаси разом зі своїми колективами ,учнями та батьками організовували на базі своїх шкіл низку різноманітних благодійних ярмарок. Спільними зусиллями їм вдалося зібрати кошти на придбання семи MAVIC 3, які особисто передали нашим захисникам. Про це розповіли у департаменті гуманітарної політики.

Також профільна заступниця міського голови Aнастасія Чубіна, директор департаменту освіти та гуманітарної політики Богдан Бєлов та депутат Черкаської міської ради Араік Рафікович Мкртчян доєдналися до поїздки та передали військовим смаколики, овочі та фрукти.

Варто відзначити, що це вже традиційні поїздки від освітян Черкас. Вони продовжують допомагати ЗСУ заради нашої спільної мети – української Перемоги.

Після поїздки міський голова Анатолій Бондаренко вручив школам грамоти та подяки від 31 полку Національної гвардії України, 118 окремої бригади ТрО, Черкаського обласного ТЦК та військової частини. Зокрема, черкаській школі №3, №4, №6, №7, №17, №18, №20, №24, №26, №27, №28, №29, №30, №32, №33, ліцею спортивного профілю №34, ФІМЛІ, гімназії №9.

«Дуже приємно, що сьогодні від імені військових маю честь вручити подяки та грамоти нашим освітянам. Ваша допомога та волонтерська діяльність щодня наближає перемогу. Пам’ятайте, що ваші навчальні заклади – це осередок патріотичного виховання, тому від вас залежить, яким буде нове покоління українців», – сказав міський голова Анатолій Бондаренко.