Які права має дитина згідно законодавства та куди звернутись, якщо став жертвою насилля розповіли співробітники поліції та управління юстиції дітям Комунального закладу “Черкаський обласний центр соціально-психологічної реабілітації дітей Черкаської обласної ради”. Повідомляють в управлінні нацполіції Черкащини.

В рамках «Всеукраїнського тижня права» працівники поліції Сектору ювенальної превенції Черкаського відділу поліції разом із представниками Головного територіального управлінням юстиції в Черкаській області завітали в гості до дітей Комунального закладу “Черкаський обласний центр соціально-психологічної реабілітації дітей Черкаської обласної ради”, розповіли їм їх права та обов’язків згідно чинного законодавства України, види правопорушень та відповідальність за їх вчинення а також роз’яснили, куди треба звертатися у разі порушення їх прав та законних інтересів.

Актуальною темою для вихованців стала тема булінгу. Правоохоронці розтлумачили дітям, що таке  булінг та  як протидіяти фізичному та психологічному насильству з боку ровесників.   Для кращого застосовування матеріалу, лекцію проводили у формі гри, після якої всі отримали медалі за активну участь в діалозі.