9 жовтня делегація черкаських рятувальників, яку очолив начальник управління ДСНС у Черкаській області Віктор Гвоздь завітали на виставковий форум “Технології захисту/ПожТех-2018”. Повідомляють в управлінні ДСНС Черкащини.

Під час проведення  ХVIІ Міжнародного виставкового форуму “Технології захисту/ПожТех” черкаські рятівники взяли участь у  різноманітних практичних семінарах, що стосувалися пожежної та техногенної безпеки.

blank

«Як показує досвід, щорічний Міжнародний виставковий форум є необхідним як для співробітників ДСНС так і для різних бізнес-структур. Велика кількість відвідувачів приходять на виставку дізнатись про останні розробки та побачити новітні продукти в області пожежної та техногенної безпеки, засобів захисту та рятування. Під час такого заходу кожен може не тільки ознайомитися з новинками ринку, а і в неформальній обстановці поспілкуватися з представниками галузі та з перших вуст дізнатися про останні тенденції і прогресивних технологіях, – зазначив начальник Управління ДСНС у Черкаській області Віктор Гвоздь».

blank

У рамках форуму проведена 20 Всеукраїнська науково-практична конференція рятувальників. Під час її роботи співробітники ДСНС могли обговорити питання стосовно сучасного стану цивільного захисту України та перспективи розвитку. Також на цій конференції доповідачі звернули увагу присутніх на науково-технічне забезпечення органів управління та сил цивільного захисту; медичний, біологічний та психологічний захист; нормативно-правові аспекти підготовки фахівців у сфері цивільного захисту та інше.

blank