Патрульні постійно беруть участь у різноманітних спортивних змаганнях, серед яких, активні та силові види спорту та часто займають призові місця. Про це інформують у пресслужбі патрульної поліції.

Вчора в одному зі спортивних комплексів міста пройшов турнір із функціонального тренінгу. Брали участь у змаганнях працівники сектору безпеки та оборони й ветерани війни. Представниками від управління патрульної поліції стали інспектори роти тактико-оперативного реагування (ТОР) Дмитро Семенченко та Віталій Чорногор.

Турнір містив різні залікові вправи на силу та витривалість. Змагання складалось із чотирьох етапів, таких як біг, підтягування, відтискання, присідання та знову біг. Боротьба була надскладною , а біг виконувався в бронежилеті
Інтрига, хвилювання, дух змагань панували від початку й до завершення змагань. Учасники продемонстрували високу фізичну підготовку та силу духу.

У запеклій боротьбі було визначено переможців. Патрульний Дмитро Семенченко посів місце. Щиро вітаємо колегу з перемогою.