Міжнародна виставка Eurosatory 2024, присвячена питанням наземної та повітряної оборони і безпеки, зараз відбувається у столиці Франції. Там зібралися представники різних країн світу, щоб презентувати свої здобутки в оборонному секторі.

blank

Виставку відвідує і депутат Черкаської міської ради Нарек Казарян. Про це він пише у своєму дописі в “Фейсбук”. На заході депутат ознайомлюється з новітніми розробками провідних світових виробників, зокрема виробників дронів, медичного обладнання, товарів військового призначення і багато іншого, що може допомогти Україні в обороні від агресора.

“Коли учасники виставки, особливо зі США, Великобританії та Канади дізнаються, що я з України, одразу висловлюють теплі побажання якомога скорішого мирного неба над нашою країною, – пише Нарек Казарян. – Це дуже підтримує і надихає. Приємно також бачити багатьох представників української діаспори з різних країн – теж задіяних у презентаціях іноземних компаній. Такі заходи не тільки приносять чимало корисної інформації, а й додають впевненості в тому, що багато людей вболівають за нас. Тож усі разом працюємо на Перемогу!”

blank

Довідково: Виставка Eurosatory заснована в 1967 році і проводиться кожні два роки в Парижі. Це важлива глобальна подія для професіоналів у сфері оборони та безпеки. Свої розробки і досягнення представляють виробники та стартапи з усього світу. Виставка щоразу об’єднує понад 100 тисяч професіоналів: підприємства, уряди, військових, установи та приватні компанії, а також наднаціональні організації.