Учні Чигиринського шкільного лісництва «Богданівець» разом із працівниками й вихованцями Чигиринського НВК І-ІІІ ступенів № 3 провели благоустрій прилеглої території, висадивши понад два десятки кущів самшиту, форзицій, туй, ялівців.

Не лишились осторонь такої гарної справи – озеленення улюбленого садочка й дошкільнята, малеча вправно допомагала вихователям, які, разом з тим, розповідали дітлахам про необхідність таких заходів, про різновиди декоративного посадкового матеріалу та про роль зелених насаджень у житті людини.

«Привчати дітей любити та берегти природу потрібно з малечку. Чигиринські лісівники вже досить тривалий час співпрацюють із цим навчальним закладом та допомагають втілювати їхні ідеї в життя, адже там активно функціонує шкільне лісництво, учні якого охоче долучаються до природничих заходів», – зазначає головний лісничий Чигиринського лісгоспу Сергій Перов.

Школярі весело, пізнавально та з користю провели час, прибравши територію та висадивши нові декоративні рослини, які, відтепер будуть не лише милувати око, а й нагадувати про те, що кожен із них долучився до гарної справи.