Ювенальні прокурори Черкаської окружної прокуратури скерували до суду обвинувальний акт стосовно жителя м. Черкаси, який в умовах воєнного стану скоїв крадіжку (ч. 4 ст. 185 КК України). Про це інформують у пресслужбі обласної прокуратури.
За даними слідства, 29-річний черкащанин, перебуваючи в одному із закладів громадського харчування в місті Черкаси, викрав із сумки 17-річної дівчини кошти в сумі понад 6000 грн.
Після чого з вказаного закладу зник, а грішми розпорядився на власний розсуд.
Досудове розслідування в кримінальному провадженні здійснювали слідчі СВ Черкаського районного управління поліції ГУНП в Черкаській області.
Довідково: санкція ч. 4 ст. 185 КК України передбачає покарання у вигляді позбавлення волі на строк від п’яти до восьми років.
Примітка: відповідно до ст. 62 Конституції України особа вважається невинуватою у вчиненні злочину й не може бути піддана кримінальному покаранню, доки її вину не буде доведено в законному порядку і встановлено обвинувальним вироком суду.
КОМЕНТАРІ