Громадська організація СК «ВІКІНГ» знову порадували прихильників своїми спортивними здобутками на чемпіонаті України з пауерліфтингу та окремих вправ UPC  2019.

Чудовими результатами команда завершила один з найвідповідальніших турнірів, який відбувся12-14 квітня в Києві, і до якого серйозно і наполегливо готувалася.

Тринадцять спортсменів іменитого клубу, серед яких дев’ять хлопців і четверо дівчат, випробовували свої сили, показуючи всю технічну майстерність і справжню міць важкої атлетики в двадцяти номінаціях. Переважна більшість з них є вже досвідченими, адже брали участь у чималій кількості змагань, як всеукраїнського так і світового рівня, і тому їм добре відомий дух боротьби, наполегливості, який є найпершою складовою успіху. Але були і дебютанти, які вперше випробовували свої сили в триборстві та окремих вправах на всеукраїнському рівні.

В кожній з вагових категорій молоді спортсмени старалися скласти гідну конкуренцію, демонструючи свій вольовий характер найсильнішим представникам цього силового виду спорту, котрі прибули з різних областей України, а також Молдови, Грузії, Білорусії, Швеції та Кіпру.

Хоч деякі вправи, за словами чорнобаївців, давались не так і легко, але та енергетика і запал вболівальників, дружня атмосфера і емоції, які панували впродовж двох днів на турнірі, налаштовували на чудовий результат.

Кожна медаль турніру, кожен кубок – по-справжньому завойовані спортсменами. Цілі команди СК «ВІКІНГ», які вони ставили перед собою, готуючись до Чемпіонату України, – досягнуті.

blank

Під час привітання спортсменів і друзів «по залізу» президент федерації UPC Богдан Воробей (на фото справа) подякував партнеру федерації Григорію Петровичу Душейку, котрий не лише матеріально підтримує проведення таких турнірів, а й дбає про розвиток пауерліфтингу в Україні, пропагуючи таким чином спорт та здоровий спосіб життя у державі

Оскільки цей турнір був відбором до головної події року  “GPA-IPO & GPA-D Eurasian Cup 2019”, яка проходитиме восени в Києві, є надія, що його учасниками неодмінно стануть і титуловані спортсмени  СК «ВІКІНГ» .

За результатами змагань вони отримали: 12 золотих, 5 срібних, 3 бронзових та 6 нагород в абсолютній першості.

Валентин Гонтар (капітан команди):

– пауерліфтинг до 75 кг. – 1 місце (сума 650 кг);

– присідання 230 кг, жим 150 кг. , тяга 270 кг;

– пауерліфтинг абсолютна першість (серед всіх вагових категорій) – 2 місце;

Рекорд України, Європи і Світу

– двоборство до 75 кг. – 1 місце (сума 420 кг);

– двоборство абсолютна першість (серед всіх вагових категорій) – 1 місце;

Рекорд України, Європи і Світу

– станова тяга до 75 кг. – 1 мiсце (270 кг);

– станова тяга абсолютна першість (серед всіх вагових категорій) – 1 місце;

Рекорд України та Європи

– виконаний норматив “ЕЛІТА України”

Вадим Гришко:

– підйом штанги на біцепс  до 67,5 кг – 2 мiсце (65 кг);

 Олексій Жадько :

– двоборство до 100 кг – 3 місце (сума 360 кг);

(жим 130 кг, тяга 230 кг) ;

Андрій Данник:

– екстремальний жим штанги вагою 75 кг – 2 місце (53 повторень);

– підйом штанги на біцепс до 100 кг – 2 мiсце (82,5 кг);

– підйом штанги на біцепс абсолютна першість (серед всіх вагових категорій) – 3 місце;

Вюгар Гаджієв:

– жим штанги лежачи до 90 кг – 3 місце (155 кг);

Віталій Чорногор:

– підйом штанги на біцепс до 75 кг – 2 мiсце (65 кг);

Віталій Раковський:

– підйом штанги на біцепс  до 75 кг – 3 мiсце (60 кг);

Ярослав Слуцький, 18 років:

– двоборство до 82,5 кг – 1 місце (сума 287,5 кг Teen);

– жим 110 кг., 177,5 кг.;

Марія Карпич, 16 років (МСМК):

– екстремальний жим штанги вагою 25 кг – 1 місце (96 повторень Teen);

Рекорд України

– підйом штанги на біцепс до 56 кг  – 1 мiсце (30 кг Teen);

Тетяна Гончаренко, 15 років:

– станова тяга до 67,5 кг  – 1 мiсце (91 кг Teen);

Рекорд України, Європи і Світу

Денис Микульський 14 років:

– станова тяга до 82,5 кг – 2 місце (190 кг Teen);

– підйом штанги на біцепс до 82,5 кг – 1 мiсце (57,5 кг Teen);

Рекорд України

Віта Зоря, 14 років:

– екстремальний жим штанги вагою 35 кг – 1 місце (72 повторення Teen);

Рекорд України

– підйом штанги на біцепс до 60 кг – 1 мiсце (40 кг Teen);

Рекорд України

– підйом штанги на біцепс абсолютна першість (серед всіх вагових категорій) – 1 місце;

Ліля Шамрай, 14 років:

– екстремальний жим штанги вагою 25 кг – 1 мiсце (86 повторень Teen);

– підйом штанги на біцепс до 52,5 кг  – 1 мiсце (31 кг Teen);

Рекорд України

– Звісно цей захід для всіх нас був неймовірно важливий, – говорить капітан СК «ВІКІНГ» Валентин Гонтар. – На нашу думку це один з найкращих турнірів, де в черговий раз ми отримали максимальний заряд емоцій від загальної організації і якості проведення чемпіонату, кількості вболівальників і їх щирої підтримки. Усе було на висоті. Своїми удостоєними нагородами і титулами вкотре довели, що є одним з найсильніших клубів України, і проект під назвою СК «ВІКІНГ» продовжує втілювати в життя поставлену мету, реалізовуючи головне завдання, – розвивати спорт серед різновікового населення, особливо підростаючого покоління та молоді. І це нам вдається, дякуючи нашому президенту Григорію Петровичу Душейку, справжньому лідеру, людині, яка підтверджує свої слова конкретними справами, і яка бере на себе всі організаційні зобов’язання. Адже для нас спорт – це ціле життя. Ми не хочемо бути кращими за когось, нам потрібно стати кращими за себе та перевершити свої попередні результати.

Задоволений результатами спортсменів і президент СК «ВІКІНГ» Григорій Душейко,  який  побував на Чемпіонаті України, і своєю присутністю підтримав команду. Під час  розмови з журналістами він ще раз підтвердив, що до перемоги привів не лише потужний склад команди і вдалі виступи спортсменів, не тільки їхня велика праця над собою, а й праця капітана Валентина Гонтара. Григорій Петрович наголосив, що принциповою і головною позицією для нього та спортивного клубу є залучення до занять спортом всіх бажаючих, особливо дітей, починаючи з десятирічного віку, та молоді. Вони можуть приходити до тренажерних залів, як у спортивний комплекс селища Чорнобай, де створена хороша матеріальна база для занять цим видом спорту, так і в Золотоніському районі в Зорівській ОТГ, Хрущівці та Лукашівці, куди також вкладаються та інвестуються кошти. Там, в спортивних залах, сільські мешканці мають можливість безкоштовно займатися, отримуючи допомогу від фахових тренерів, які є учасниками спортивного клубу. А це надзвичайно важливо – бути здоровим.

 – Сучасна людина звикла покладатися на медицину, – продовжив Григорій Петрович, –  а не на захисні сили свого організму. Однак потрібно пам’ятати, як говорив Амосов, для того, щоб бути здоровим, потрібні власні зусилля, постійні, значні. І замінити їх не можна нічим. Адже здоров’я людини на двадцять відсотків залежить від спадковості, на десять – від рівня медицини, на двадцять – від природності довкілля, і на п’ятдесят – від способу життя. Саме діяльність спортивного клубу «ВІКІНГ» зосереджена на тому, щоб молодь розуміла, що її здоров’я в її власних руках.