Міський головва Черкас Анатолій Бондаренко сьогодні привітав та вручив нагрудний знак “Мати-героїня” чотирьом черкащанкам, які заслужено отримали це почесне звання за народження та виховання п’яти і більше дітей.
Нагороди отримали:
-Тетяна Чернова
-Людмила Нестерчук
-Ольга Шпак
-Адолатхон Нурулаєва
Відповідно до Указу Президента України “Про присвоєння почесного звання «Мати-героїня»”, кожна з жінок отримала нагрудний знак “Мати-героїня” та посвідчення до нього.
Від Черкас – одноразову грошову допомогу (кожному з батьків) в розмірі 5 тисяч гривень з бюджету територіальної громади.
Дякую матерям за самовідданість, за те, що ви даруєте світові нове життя, за те, що виховуєте справжніх патріотів України.
КОМЕНТАРІ