Фонд державного майна України прийняв рішення про приватизацію держпідприємства “Черкаський державний завод хімічних реактивів” (ЧГЗХР) і 94,2853% акцій ВАТ “Житомирський завод хімічного волокна”.

Відповідні накази ФДМ прийняв відповідно 2 і 3 травня 2018 року, повідомляється в його офіційному виданні “Відомості приватизації”, передає БізнесЦензор.

Фонд уточнює, що пакет акцій Житомирського заводу хімволокна буде приватизований шляхом продажу на аукціоні.

“Черкаський державний завод хімічних реактивів” був частиною військово-промислового комплексу, а з кінця 90-х років минулого століття перебуває на стадії закриття.

У 2016 році його чистий збиток склав 4,77 млн ​​грн при виручці 2,74 млн грн. Дані за 2017 рік поки відсутні. Основна продукція ЧГЗХР – борна кислота, аміачна вода 25%, індикаторні засоби, стандарт титрів.
Майно підприємства, продавалося на аукціонах в рамках процедури відновлення платоспроможності, купували, зокрема, фармакологічна компанія “Юрія-Фарм” та виробник модульних котелень, пунктів обліку газу, газорегуляторних і теплопунктів “Виробничо-комерційне підприємство” Техноінком “.