У Черкасах невідомі спалили сіті-лайт із політичною рекламою «Опоблоку». Світлину у «Фейсбуці» виставив громадський активіст Іван Хижняк.

«Сьогодні зранку наштовхнувся на ось таку картину. Хто підпалював агітацію сепаратистів – не знаю, проте їхні дії я повністю підтримую!» – підписано фото.

blank

«Невідомі патріоти» почали нищити сепаратистські рекламні носії. Далі буде», – згодом «спалився» лідер «Нацкорпусу» області Дмитро Кухарчук.

На що йому одразу ж відповіли у коментарях, що сіті-лайти і їхні власники – не винні, адже в країні «Опозиційний блок» не заборонений, жодним судом не визнаний сепаратистським, і сам «Нацкорпус» щодо одіозних його лідерів не позивається в судах, ба навіть не влаштовує їм публічну обструкцію. Більше того, у парламенті лідер «нацкорпусівців» Білецький мирно ходить під куполом із колишніми «ригами», гнилими помідорами не шпурляється…

«Навіщо ви маніпулюєте і плутаєте політику та бізнес… Чи для вас це тотожні речі? Впевнений, що тепер власники легального рекламного бізнесу тричі подумають перед тим, як інвестувати у сіті-лайт. Ринок не перестане розміщувати «нашистів», а реальним результатом таких дій стане те, що окремий легальний сегмент перестане розгортати сіті-лайти, враховуючи їх вразливість і кількість неадекватів у місті… І сумно, що ви цьому потураєте», – звернув увагу на ще одну негероїчну обставину «нацкорпусівського» «подвигу» громадський активіст Артур Чемирис.

І що цікаво, у той час, коли «нічні месники» з-за кущів обливали запалювальною сумішшю безсловесний черкаський сіті-лайт, у Золотоноші серед білого дня агітувала за «Опоблок» одіозна Оксана Криницька. Для тих, хто не в курсі, – вона була спочатку головою Золотоніської РДА при Януковичі, зривала вибори на 197 окрузі у 2012 році, коли там перемагав кандидат від Об’єднаної опозиції. Згодом не менш одіозний губернатор Сергій Тулуб забрав її до Черкас і зробив своєю незамінною помічницею по партійно-ідеологічній лінії. А у 2014 році, після втечі патрона, вона зялягла на дно.

Отож, в Золотоноші Криницька не зустріла жодних «розгніваних активістів». Ніхто її не блокував, не затюкав. До речі, як ніхто із так званих активістів вже не згадує темне минуле і іншим не менш «прославленим» екс-регіоналам, які безперешкодно працюють в обласному центрі і в районах на державних посадах, сидять в обласній, міській та районних радах. У таких дорослих питаннях, де, якщо ти справжній патріот, треба діяти жорстко і послідовно, у цих молодиків «героїзму» вистачає лише на якусь підліткову хуліганку і самохизування. Бо так можна назбирати дешевих «лайків» у соцмережах, не наживши собі справді серйозних політичних ворогів, і перетворюючи саму ідею боротьби із промосковськими перефарбуванцями у карикатурне штукарство.