Міський голова Анатолій Бондаренко зустрівся з представниками консорціуму, до якого входять  компанії з турецькими інвестиціями Ltd «Cagla Group» та «АТМ Групп», які спеціалізується на капітальному ремонті та будівництві доріг.

Під час зустрічі Анатолій Бондаренко розповів, що серед головних пріоритетів  у роботі міської влади є облаштування в Черкасах якісної дорожньої інфраструктури. Від початку роботи на посаді міського голови – його команда послідовно займається цим питанням.  Важливою  передумовою є якість та довговічність відремонтованих автошляхів.

Поважні гості акцентували, що зацікавлені в довготривалій співпраці з містом. Тому націлені  вкладати капітальні інвестиції в придбання  обладнання для виробництва якісного асфальтобетону. Розглядається варіант –  встановлення такого обладнання на території Черкаського асфальтобетонного заводу.

Турецькі інвестори зауважують, що для гарантування високої якості ремонту, реконструкції чи будівництва  доріг   – має бути замкнений цикл виробництва. Тоді компанія, яка займається цим питанням, буде нести повну відповідальність за дотримання термінів та якості  відповідних робіт.

До прикладу, наводять відремонтовані ними дороги у Києві та Одесі, які  пройшли успішну перевірку часом. А також зауважують, то такі довготривалі проекти для міста дають не лише якісні дороги, але й – інвестиції в сучасне обладнання та технології, створення нових робочих місць та додаткові відрахування до бюджету.

Наступним кроком – стане участь консорціуму, до якого входять  компанії з турецькими інвестиціями Ltd «Cagla Group» та «АТМ Групп»,  у тендерних процедурах, які цьогоріч проводитиме  у Черкасах міська влада з ремонту та реконструкції доріг.