В хірургічні, гінекологічні та реанімаційні відділення кількох центральних районних лікарень Черкащини надійшли багатофункціональні медичні ліжка з електроприводом як гуманітарна допомога з Німеччини.  Їх буде встановлено замість старих дерев’яних, які вже десятки років служать медзакладам.

Гуманітарну допомогу було організовано в межах нещодавно започаткованої співпраці Благодійного фону «МХП – Громаді» та  Благодійного фонду “Міжнародна Асоціація Підтримки України”. Перший транш допомоги наприкінці минулого року становив 38 медичних ліжок, які було розподілено між Київською, Черкаською і Вінницькою областями. На Черкащині ліжка отримали Звенигородська, Катеринопільська, Канівська, Черкаська ЦРЛ.

blank

На Звенигородщині та Катеринопільщині багатофункціональні ліжка для лікарні передав заступник Голови правління МХП з корпоративної соціальної відповідальності Ігор Лещенко. Він зазначив, що компанія постійно трансформується і шукає різноманітні способи допомоги громадам, де представлені підприємства Групи, зокрема і завдяки поставкам гуманітарних вантажів. Така допомога у партнерстві з міжнародною організацією – це додаткова можливість забезпечити заклади  охорони здоров’я та освіти, що утримуються за рахунок  державного чи місцевого бюджетів.

blank

Особливість таких ліжок у тому, що вони забезпечують комфорт і зручність перебування важкохворих на стаціонарі, дають можливість регулювати висоту ложе і положення головної секції, а також полегшують догляд з боку медперсоналу. Багатофункціональні медичні ліжка –  важлива підтримка для медзакладів, особливо у період стрімкого збільшення кількості хворих на COVID-19, коли облаштовуються додаткові  палати та ліжко-місця. Крім  того, нині подібних ліжок у медзакладах бракує і потреба лікарень у такому обладнанні завжди актуальна.

blank

Ліжка в Канівську ЦРЛ передали директор ПрАТ «Миронівська птахофабрика» Ольга Форостяна та директор ВП «Степанці» Володимир Братаніч. Гуманітарний вантаж у Черкаську ЦРЛ організували і передали директор ТОВ “НВФ “Урожай” та депутат обласної ради Олександр Воскобойнік, а також депутат Черкаської районної ради В’ячеслав Тур.