Щодня протягом року енергетики ПАТ «Черкасиобленерго» виконують планові роботи з розчистки повітряних ліній електропередачі від зелених насаджень, аби забезпечити безперебійну подачу електроенергії споживачам регіону.

Нині до виконання плану з розчистки приступили енергетики Черкаської міської філії ПАТ «Черкасиобленерго». Роботи виконують у м. Черкаси на одній з вулиць.

blank

– Попередній 2023 рік заплановані роботи з розчистки повітряних ліній електропередачі ми виконали на 100%. Цьогоріч наші бригади згідно плану на 2024 рік активно виконують роботи з розчистки, аби і цього року отримати позитивні показники з цього виду робіт,- зазначив головний інженер Черкаської міської філії ПАТ «Черкасиобленерго» Віктор Антонюк.

blank

Яка підстанція та яка лінія обслуговується на цій ділянці роботи, енергетики позначають безпосередньо на опорах.

blank

– Виконуємо розчистку, аби наша лінія була в безпеці, незважаючи на складні погодні умов та пориви вітру. Адже якщо гілка зачіпає повітряну лінію, то при пориві вітру вона може спричинити  коротке замикання, тоді горять запобіжники і споживачі матимуть перебої в електропостачанні.Аби цього не допустити, ми постійно виконуємо розчистку,- пояснив електромонтер Черкаської міської філії ПАТ «Черкасиобленерго» В’ячеслав Дробот.

blank

Відзначають професійність енергетиків і місцеві жителі.

blank

– Вони все виконують правильно і професійно, аби нам було комфортно і ми мали безперебійну подачу електроенергії,- прокоментувала жителька м. Черкаси Катерина Свиридівна.

blank

Головний інженер Черкаської міської філії ПАТ «Черкасиобленерго» Віктор Антонюк  додає, що розчистка повітряної лінії – один із важливих видів робіт енергетиків, який забезпечує надійний та безперебійний розподіл електроенергії споживачам, а крім того це і поточні та капітальні ремонти енергомереж та обладнання, модернізація енергооб’єктів, все це дає змогу попередити аварійні ситуації та працювати на випередження. Тож і надалі ПАТ «Черкасиобленерго» працюватиме у цих напрямках.