У “дирекції парків” вже цієї суботи, 23 березня, кличуть усіх охочих доєднатися до екологічної акції “Приберемо парки разом”!

Цей захід ми проводимо у межах загальноміської акції з прибирання міста!
Збираємося у Сосновому бору, поблизу літнього кінотеатру о 10.00.
Наше завдання – очистити парк від сміття, зібрати обрізані гілки!
З нас – сміттєві пакети та рукавички. З вас – хороший настрій та бажання зробити парк чистішим!
Долучайтеся до акції! Обіцяємо, ці кілька годин ви проведете у дружній атмосфері та з максимальною користю. Адже наші парки заслуговують дбайливих відвідувачів!

КОМЕНТАРІ