Перші дні психологічного вишколу у Києві для капеланів та їх помічників були неймовірно насиченими та пізнавальними. Лікар-психіатр Юрій Бондаренко розкрив фундаментальні основи світогляду військової людини – важливі аспекти, які допоможуть ефективно працювати з нашими захисниками.

Капелани занурювались у світ клінічної психології та психіатрії, розуміючи, що це не лише теорія, але і практика, яка допоможе краще розуміти потреби та виклики наших військовослужбовців.

Особливий акцент був покладений на роботу з емоційним вигоранням та стресостійкістю. Отці вивчали навички для проживання катастрофічних стресів, розкривали “Закони мислення” людини, щоб знаходити індивідуальні підходи до кожного.

«Хочемо висловити глибоку вдячність тим, хто об’єднав наш колектив – Християнська Медична Асоціація Одеса , Eleos-Ukraine, Синодальне управління військового духовенства Православної Церкви України та нашому Падре – Сергію Дмитрієву. Велика подяка також уряду Нідерландів та компанії Hospitainer за фінансову підтримку та створення комфортних умов для нашого навчання. Ми обіцяємо використати ці знання для забезпечення ефективної психологічної підтримки наших військовослужбовців. Дякуємо за цей неймовірний шанс росту та вдосконалення», – йдеться в повідомленні Капеланської служби Черкаської ТрО.