У Черкаській області за попередній тиждень, із 15 по 21 квітня 2024 року, захворіли 4 724 особи на ГРВІ, включно із COVID-19. Із них 2 832 – діти до 17 років. Показник захворюваності на 1,2 % більше, ніж тиждень тому.
Найвищі показники захворюваності на ГРВІ, зокрема COVID-19, відзначались у Черкаському та Золотоніському районах.
За звітний тиждень на коронавірусну хворобу захворіли 30 осіб, дітей із захворюваннями не зареєстровано.
Кількість шпиталізованих з приводу гострих респіраторних інфекцій, включно із COVID-19, зменшилась, порівняно з попереднім тижнем, на 4,2 % і складає 293 особи.
Летальних випадків від грипу та коронавірусної хвороби не зареєстровано.
КОМЕНТАРІ