Минулої ночі, Черкащиною пройшла негода, сильні пориви вітру та дощ спричинили повалення дерев на проїжджі частини доріг. Повідомили у ДСНС Черкащини.
Найбільшої шкоди зазнала Уманщина. Рятувальники тричі залучалися на прибирання дерев, що впали на проїжджі частини доріг та заважали руху автотранспору.
Аналогічні випадки сталися і у Черкаському районі та місті Черкаси.
Працювали надзвичайники і на Звенигородщині.
КОМЕНТАРІ