Щороку 8 серпня, у день смерті нашого видатного земляка Івана Піддубного, видатного спортсмена вшановують на його батьківщині у селі Красенівка. Інформують у пресслужбі Чернобаївської територіальної громади.

Так і цього року згатати відомого земляна до Красенівки приїхали Чорнобаївський селищний голова Сергій Любивий, Почесний голова асоціації «Незалежне об’єднання сільськогосподарських підприємств», Заслужений працівник сільського господарства України, депутат Верховної Ради України ІІ скликання, президент обласної федерації греко-римської боротьби, голова оргкомітету Всеукраїнського свята богатирської сили на призи пам’яті ім. І.М.Піддубного Петро Душейко, голова Золотоніської районної військової адміністрації Ірина Тернова, голова Золотоніської районної ради Борис Євмина, делегація Іркліївської територіальної громади, заступники Чорнобаївського селищного голови та керівники і працівники структурних підрозділів Чорнобаївської селищної ради, духовенство, жителі Чорнобаївської громади.

blank

blank

– Понад дві тисячі спортивних боїв провів Іван Піддубний. І виграв їх абсолютну більшість. Він був одним із тих, хто стояв біля витоків сучасних: вільної, греко-римської боротьби та гирьового спорту. Сорок років він провів на борцівському килимі і пішов з нього непереможним. Сила, чесність, безкомпромісність – це ті риси, які зробили його відомим на весь світ. Але яким би складним не було його життя і в які країни не закидала його доля, Іван Максимович до останнього подиху був незламним українцем та безмірно любив свою рідну Україну і гордився, що він українець. І саме сьогодні, в час військової агресії російської орди, нам треба не забувати як жили і як боролись наші славетні земляки. Нам є звідки черпати витримку, силу духу і незламну міць задля перемоги. Хотілося б, щоб пам’ять про нашого славетного борця – земляка пройшла крізь наші серця і душі. Утвердила розуміння, що ми – українці, маємо честь, гідність і непереможну жагу до волі і незалежності, з більше як тисячолітньою історією наших пращурів, повинні об’єднати всі зусилля, незламно вистояти і обов’язково перемогти!, – зазначив у своєму виступі Сергій Любивий.

Присутні вшанували пам’ять видатного земляка покладанням квітів до пам’ятника І.М.Піддубного. Після урочистого покладання квітів гості відвідали музей і садибу славетного земляка та віддали данину пам’яті рідним Івана Максимовича Піддубного: братові Митрофану Максимовичу, який похований в селі Красенівка та сестрі Євдокії Максимівні, яка похована в місті Золотоноша.