Олександр Лимаренко через хворобу ледве пересувається із двома “ковіньками”

У селі Межиріч Канівського району на дільниці №710282 члени комісії не приїхали зі скринькою до додому до старенького чоловіка. Необхідна заява ним була написана заздалегідь, і місцевий сімейний лікар додав до неї відповідну довідку про те, що цей виборець погано ходить, тож самотужки дістатись до місця голосування не взмозі.

Родичі Олександра Лимаренка надвечір, недочекавшись членів ДВК, зателефонували за номером, що був вказаний на запрошенні для голосування. Там відповів чоловік, що назвався заступником голови комісії. Він нахабно зазначив, що до дідуся ніхто і не приїде, бо “ніхто не бачив його заяву, і якщо хоче, то нехай іде скаржитись, куди хоче”.

blank

У коментарі журналістам “Дзвону”, які разом із родичами Олександра Михайловича таки привезли ледве живого дідуся до виборчої дільниці голосувати, голова комісії спробувалазапевнити, що не знає про інцидент.

“Він не писав заяви, тож його не було у списку на виїзне голосування”, – озвучила вона завчену версію.

Однак у розмову втрутився інший член комісії, який зауважив, що заява є, бо він особисто її забирав у дідуся, і що довідка до неї додається.

“А чого ж тоді Лимаренка немає в списку, – продовжила клеїти дурня голова комісії в розмові з журналістами. – Тільки не робіть скандалу”.

“Так а якже реагувати, якщо подібна історія повторюється вдруге, – не витримав сам Лимаренко. – Так само ви і на парламентських виборах не приїжджали, бо я не приховував, що голосуватиму за Юлію Тимошенко!”

Зрештою Лимаренкові таки видали бюлетень для голосування.

Утім, за інформацією журналістів, випадок не приїзду пересувних скриньок до виборців, що збирались голосувати за “не того” кандидата, – далеко не поодинокий. Родичі повідомили про інцидент у “ОПОРУ” та у виборчий штаб кандидата.

Але найбільш же диким в цій ситуації є той факт, що голова названої дільничної виборчої комісії на недавніх місцевих виборах балотувалась на голову місцевої ОТГ саме від “Батьківщини”, лідером якої є Юлія Тимошенко…