Шполянський краєзнавчий музей спільно з місцевою писанкаркою та волонтерами організовує благодійний розіграш з метою підтримки захисників України. Про це пише “Шполяночка+“.
З 28 березня по 18 квітня проводиться збір коштів на закупівлю матеріалів для виготовлення маскувальних сіток. Організаторами виступили майстриня-аматорка Діана Онищенко та волонтерська група “В.О.Л.Я”.
Головним призом розіграшу стане писанкове панно, створене у традиційних техніках писанкарства за взірцями різних регіонів України. Для участі в розіграші необхідно зробити благодійний внесок на суму від 200 гривень, у призначенні платежу вказати “Маскувальна сітка” та опублікувати скрін переказу під дописом на сторінці Краєзнавчого музею.
Реквізити:
UA513052990262096400959033258
5168 7451 5551 9066
Усі зібрані кошти будуть спрямовані на потреби волонтерської групи “В.О.Л.Я”.
Фінал розіграшу відбудеться 18 квітня о 15:00 у прямому ефірі на сторінці Шполянського краєзнавчого музею в соціальних мережах.
КОМЕНТАРІ