5 грудня в місті Золотоноша відбулася знакова подія – відкриття спортивного майданчика зі штучним покриттям, яке розраховане на експлуатацію в різні пори року. Освітлення ж дозволяє проводити ігри в будь-який час доби. Про це інформує прес-служба Черкаської ОДА.

Ще у 2016 році футбольна команда золотоніської військової частини «Зеніт» стала першим переможцем чемпіонату України з футболу серед колективів Ліги АТО та володарем Кубка Героїв АТО.

Тоді у якості подарунку від президента Федерації Футболу України золотонісці отримали сертифікат на облаштування штучного покриття на футбольному майданчику. Нині мрія спортсменів втілилась в життя.

Привітати золотонісців з цією подією прибув голова Черкаської обласної державної адміністрації Олександр Вельбівець, президент Федерації Футболу України Андрій Павелко, радник Президента України Юрій Ткаченко та всі, хто на різних етапах реалізації проекту докладали зусиль до його якнайшвидшого завершення.

– Це справді подія непересічна і знакова. Сьогодні своєрідний звіт в організації цього гарного інфраструктурного об’єкта, що має соціальний характер. Цій події передувала спортивна історія, що увінчалася великою перемогою нашої команди. Особливої знаковості додає відкриття майданчика в переддень Дня збройних сил України. Ініціативи Федерації Футболу України, керівництва держави в частині розвитку інфраструктурних проектів, популяризації фізичної культури і спорту, формування здорової нації – мають реальне впровадження в життя і ми з вами сьогодні є свідками цього. Хочу також запевнити, що обласна влада і надалі сприятиме розвитку та популяризації спортивних змагань в області. Так, починаючи з 2017 року в Черкаській області реалізується бюджетна програма по будівництву футбольних полів зі штучним покриттям. Що дозволить талановитій молоді проявити та реалізувати свій потенціал, – зазначив Голова Черкаської ОДА Олександр Вельбівець.

Одразу після відкриття команда ФК «Зеніт» випробувала довгоочікуваний майданчик і провела тестову гру у футбол. Результатом залишились задоволені.