6 березня відділ житлово-комунального господарства Уманської міської ради оголосив закупівлю послуг з утримання місцевих фонтанів. Відповідна інформація міститься у системі “Прозорро”, пише сайт 18000.
Відповідно до умов закупівлі, майбутній підрядник має здійснити пуско-налагоджувальні роботи навесні цього року, а також вжити заходів із консервації фонтанів наприкінці сезону. Зокрема мова про світо-музикальні та “лазерні” фонтани, встановлені в Умані протягом останніх років.
Вартість послуг цьогоріч оцінили у майже 2 млн гривень. Прийом пропозицій триватиме 14 березня.
У 2022 році подібна закупівля не оголошувала. У свою чергу у 2021 році переможцем аналогічних торгів стало київське товариство “Діон”, що спеціалізується на обслуговуванні подібних фонтанних комплексів.
Подібні об’єкти стали з’являтися у Умані з 2016 року, коли місцевий депутат Антон Яценко почав залучати кошти державних субвенцій на подібні видатки.
Після президентських та парламентських виборів у 2019 та 2020 році Антимонопольний комітет України активно розслідував справи змови афілейованих компаній під час будівництва відповідних фонтанів.
Зокрема серед числа змовників опинилася компанія місцевого бізнесмена Володимира Кокодзея, котрий обирався до обласної ради за списками партії “Відродження”, яку на той момент очолював саме Яценко.
КОМЕНТАРІ
Молодці. Низький уклін за Вашу відвагу. Будьте здорові, живіть довго і щасливо.
Команда МСК "Дніпро" - володарі Кубка "Дніпро Честь" з волейболу сидячи - "ДЗВІН" · 3 days ago
Я бачив цю Пантеру в тому музеї.
Втонувши на Черкащині, німецький танк “Пантера” став… скарбом (Фото) · 4 days ago
Сподіваємось, що так)
У лісі на Черкащині знайшли таємниче поховання 1812 року · 1 week ago
Я хотів би поцікавитись чи буде далі розвиватись історія Залізняка ? Бо тема дуже цікава
У лісі на Черкащині знайшли таємниче поховання 1812 року · 1 week ago
Ё...ый карась.
Карась звинуватив переселенців, що ті не звикли платити за тепло · 3 weeks ago
Коли людям дозволять встановлювати автономне опалення?????
Карась звинуватив переселенців, що ті не звикли платити за тепло · 3 weeks ago
Ти, мудило, зарплату собі зменши, тоді і тарифи на попередньому рівні залишаться
Карась звинуватив переселенців, що ті не звикли платити за тепло · 3 weeks ago
а на фронті не хочешь половить ?
Скічко приїхав на Черкащину, аби порибалити з дітьми · 3 weeks ago
Приспати разом з шавкою.
На Черкащині собака покусав дитину, поки хазяїн тварини пив вино на лавці · 3 weeks ago
1600 родин? Тому дам, тому не дам? Комусь квартира, а комусь дуля з маком? Знову дерибан і хабарі? Доки буде цей совок? Маєте гроші - дайте усім інвалідам порівну. Скільки можна з них знущатися?
Ветеранам виділяють по 2,5 млн грн на купівлю власного житла · 3 weeks ago
А що з довгобудом на розі бульвара Шевченка і вулиці Богдана Хмельницького??
У Черкасах замість довгобуду збудують м’ясний магазин · 4 weeks ago