На російсько-українській війні загинув черкаський оператор Павло Тимошенко. Про це повідомили його колеги-журналісти.

“Бро, з твоїми хворобами та трьома дітьми ти взагалі не мав би бути там… Закон цього не передбачає, але ти в лавах перших пішов захищати свій дім і свою країну. І ти виконав свій обов’язково до кінця! 12 років ти був для мене другою родиною на нашому маленькому черкаському корпункті, ми ділили з тобою все – обіди, вечері, відрядження, радощі і біди… Та більше я не зможу тебе обійняти чи просто привітатись по телефону – ти загинув, загинув захищаючи такий далекий від твого дому Вугледар( Паш, разом з тобою від мене пішла частина і мого життя, яке я так мріяв відновити після нашої Перемоги. Бро, якби ти знав, як мені не вистачатиме тебе… Якби ти тільки знав! Станіслав Кухарчук Пало Тимошенко Новини ТК Інтер… Як я хочу щоб ці слова знову пролунали в ефірі, але більше не прозвучать – бо герої нажаль вмирають і від того дуже боляче. Спи спокійно, друже…” – написав журналіст телеканалу Інтер Станіслав Кухарчук.

blank

“Вечірня звістка про героїчну загибель колеги, з яким працювала на “Блік ТВ”, просто прибила… я заклякла в цій жорсткій реальності… Павло Тимошенко… для нас усіх просто Паша… як так ?! Хіба так може бути ?! Так немає бути ні з ким з тих, хто поповнив небесне військо… Надзвичайно мирна, добра, чуйна, талановита людина… Ніколи себе не вип’ячував… Саме такі стають Героями… тихо і майже непомітно… Дякую тобі, Паш, що ти був… слава тобі і вдячність…” – загадала добрим словом колегу Тетяна Балякіна.

“Прощай, Паша! Ти був дуже людяним, добрим і порядним. А ще ти був професіоналом своєї справи, патріотом Вітчизни! На початку мого шляху у журналістиці поряд був ти. Я брав з тебе приклад. Україна переможе, завдяки таким, як ти! Вічна тобі пам’ять, друже! Спочивай з миром!” – згадав загиблого Володимир Лимаренко-Полянський.