Лідер Руху «Справедливість» Валентин Наливайченко та голова наглядової ради Української асоціації власників зброї Георгій Учайкін підписали Меморандум на підтримку ухвалення закону про зброю.

blank

Ініціатива підписання Меморандуму належала Українській асоціації власників зброї і Руху власників зброї “Твій голос вплине”.

“Ваш голос вплинув. Сьогодні важливий день, ви отримали нашу підтримку на святе право українців на самооборону”, – сказав Наливайченко після підписання Меморандуму.

Він переконаний: давно настав час ухвалити Закон “Про зброю”, яким громадянам України буде надано право на збройний захист, в тому числі за допомогою короткоствольної нарізної вогнепальної зброї.

“Закон, який визначатиме чіткі, але жорсткі правила та умови отримання, володіння та розпорядження захисною зброєю”, – сказав політик.

blank

Наливайченко наголосив, що добровольці, захисники країни уже давно вибороли собі це право: “У 2014 році, ще на початку війни, ви – захисники і захисниці – від мене отримували нагородну зброю за досягнення у боях. Але настав час, щоб закон надав вам право володіти зброєю, щоб захищати себе і свої сім’ї. Настав час в країні визнати таку справедливість для кожного громадянина”.

Лідер «Справедливості» також висловився за створення Добровольчої Армії, яка у мирний час може виконувати функції рятувальної служби та муніципальної міліції.