Жителів Черкаської області запрошують до села Моринці, Звенигородського району на Ше.Fest, який відбудеться 18 та 19 серпня, пише “Про Все”.
П’ятий рік поспіль фестиваль збирає поціновувачів творчості поета і прозаїка, художника й археолога, генія і пророка нашої нації.
Відвідувачів зустрінуть традиційні локації. На Просвітницькій галявині відбудуться лекції про невідомі аспекти життя і творчості Кобзаря, презентації книг, поетичні читання. З глядачами зустрінуться відомі українські письменники – Василь Шкляр і казкар Сашко Лірник. А поети, чиї вершини слави ще попереду, позмагаються в запеклому поетичному батлі.
Лідер гурту «Тінь сонця» Сергій Василюк проведе гутірку на тему «Війна як захист національного простору». Лектори розповідатимуть про забороненого і цензурованого Кобзаря та відкриють таємниці матеріалів СБУ. Між розмовами лунатиме музика від гуртів «Тільки світло», «Супер-8», «Pororoka».
На фестивалі працюватимуть художня та дитяча галявини, книжковий ярмарок і ярмарок майстрів, фудкорт і наметове містечко. 
У Моринському будинку культури розміститься зона театрального мистецтва. Кропивницький обласний театр представить виставу за п’єсою Тараса Шевчнка «Назар Стодоля» — у якій відтворено всі головні етнографічно-побутові обряди, що супроводжували життя в Україні гетьманської доби  ХVII століття.
Актор Львівського академічного театру Іван Гарасимчук покаже моновиставу, скомпоновану з поезій Тараса Шевченка і фактів його життєпису.
Усі охочі зможуть відпочити на нічній акустичній галявині біля мальовничого озера. Ніч просто неба розділять зі слухачами українські гурти «СонЦе», «July 8» і «Ауд.238».