Народний депутат Сергій Рудик розлучився з дружиною після 10 років шлюбу. Про це народний обранець повідомив у соцмережі.

“За статистикою, яку я нещодавно зустрічав, 7 із 10 сімей, де дружини з дітьми під час війни виїхали за кордон – розпадаються. Цифри шокуючі, але до статистики завжди ставишся виключно як до сухих даних, мовляв, я не такий і в мене так бути не може. На жаль, я не став винятком і наша сім’я розпалася.

Питання безпеки родини завжди було для мене пріоритетом, тому вже 24-го лютого сім’я була у західних областях України і, за кілька днів – за кордоном. Бути 21 місяць «татом по скайпу» – складно для всіх, але для військових це особливе випробування. Родину можеш побачити лише раз на рік під час короткої відпустки, плюс бувають періоди, коли і можливість вдосталь поговорити – це розкіш.

Я пишу це для того, щоб інші родини військових не повторювали помилок і розуміли реалії життя одне одного. Так, моральна і фінансова підтримка дружин і дітей – це святий обов’язок кожного чоловіка. Але, і з іншого боку має бути моральна підтримка. Бо коли за два місяці під Бахмутом ти не отримав від дружини жодного дзвінка і жодної смс-ки – це глибоко неправильно і так робити не можна…

Я щиро дякую вже колишній дружині за понад 10 років, які ми прожили разом. Її сини від першого шлюбу завжди були і залишатимуться моїми дітьми. Наша спільна донька – це окремий всесвіт і надвелика любов. Важливо, щоб проблеми у стосунках дорослих не позначалися у стосунках з дітьми. Думаю, що це головне.” – написав нардеп.