Протягом тривалого часу деякі з депутатів Черкаської обласної ради всупереч законів України обіймають свої посади, хоча не мають на те права через об’єктивні обставини. Зокрема, заступник Черкаського міського голови (член виконавчого комітету Черкаської міської ради) мій колега Юрій Ботнар також незаконно обіймає посаду депутата.

Про це на своїй сторінці у «Фейсбук» пише депутат облради, екс-заступник голови облради Вадим Гайович.

«Саме з цього приводу я звернувся до обласної виборчої комісії та в.о. голови обласної ради з вимогою припинення порушення законодавства. До честі цих посадовців вони відреагували належним чином, отримавши відповідні підтвердження повноважень Юрія Андрійовича з міськвиконкому. Мало відбутися засідання обласної комісії, де буде розглядатися дане питання. І я був відверто здивований, що Юрій Андрійович, замість того, щоб скласти мандат і поступитися місцем своєму колезі по партії, який йде наступним в списку, спочатку облив мене брудом у соцмережі, назвав членом кримінального угрупування “Торпеда”, а потім, на додачу, погрожував комісії і пригнав на засідання своїх однопартійців, щоб ті “кошмарили” комісію. Хочу звернутися до членів Всеукраїнського об’єднання “Свобода”. Друзі, тепер ви бачите хто є хто? Ініціатива направлена виключно на встановлення законності і правопорядку. Тим, що Юрій Андрійович до цих пір безсовісно тримається за мандат, він позбавляє права наступного за списком свободівця набути повноважень депутата обласної ради. Натомість сам обіймає цю посаду незаконно, ще і використовує партію як забрало, щоб ви, свободівці, захищали його особисті інтереси, всупереч своїм», – обурюється Вадим Гайович.

Він також нагадав, як сам Ботнар свого часу «оголосив вендетту» депутату облради Анатолію Ярішу за те, що той суміщав посаду голови райдержадміністрації і депутатство. Нагадаємо, попри роз’яснення Управління державної служби, Ботнар на кожній сесії не втомлювався виступати із відповідними заявами, навіть вдавався до політичного шантажу: доки Яріш голосуватиме – свободівці не будуть.

«Знаючи Юрія Андрійовича, я не дивуюсь. Мабуть, він забув, як рік тому підіймав точнісінько подібне питання в сесійній залі, коли вимагав припинення повноважень депутата, який на його думку також незаконно обіймає посаду. Ось тільки стандарти виявились подвійними в вашого партійного боса…», – наголосив Вадим Гайович.

Гайович також звернувся до Юрія Ботнара:

«Не дискредитуєте свою партію. Будьте законослухняним громадянином. Складіть мандат, не ведіть себе як баба базарна».

Правда, напевне, останнє пану Ботнару зробити тяжче за все…