Депутат Черкаської обласної ради Вадим Гайович прокоментував своє ставлення до інциденту, коли під час виступу невідомий молодик поклав на трибуну жіночі труси.

“Сьогодні під час мого виступу по питанню порядку денного в сесійній залі підійшов якийсь молодий чоловік до трибуни і поклав на трибуну свої рожеві труси. Відверто кажучи, не зрозумів цього перфомансу. Пізніше, колеги пояснили, що це начебто прихильник партії Свобода, який в такий спосіб висловив свій громадський протест проти діяльності депутатів. Зокрема хлопцю не сподобалося, що я як депутат вимагаю від голови облради не реєструвати заступника Черкаського міського голови Юрія Ботнара , повноваження якого згідно з прямою нормою закону було припинено. Дивний протест. Хлопець зняв з себе останні труси і поклав на трибуну. А ще більш дивно, що вони були жіночі. Тож я відразу попросив керівництво департаменту охорони здоров’я, щоб вони допомогли хлопчині з проходженням лікувально-профілактичного курсу в обласному психо-неврологічному диспансері. А виконуючому обов’язки голови обласної ради побажаю більшої рішучості для наведення порядку у сесійній залі. 4 роки ми спостерігаємо повний безлад. Якби я був головою, у мене б ці рєбята були запаковані моментально. А концерти на сесіях було би припинено раз і назавжди. Облрада це не цирк.” – вважає Гайович.

КОМЕНТАРІ