Наші Нескорені показали гідні результати та поповнили свою скарбничку черговими нагородами.

Отже,

Володимир Гера завоював “срібло” в категорії IF7 на метанні диску з результатом 10.50;

Микола Заріцький зайняв перше місце зі штовхання ядра в категорії IF1 з результатом 11.30;

Віталій Бородавка фінішував третім у забігу на 100 м в категорії IT7 з результатом 12.56 та здобув бронзу;

Максим Дмитраш здобув срібну медаль у категорії IJ5 зі стрибків в довжину з результатом 5.44;

Олександр Маковей у категорії IF8 на метанні диску завершив змагання шостим з гідним результатом 18.07. Поза медальним заліком, але з чудовим та захоплюючим виступом!

Відбулися фінали з естафети 4 по 100 метрів.

Напередодні на кваліфікаційних змаганнях в команді України на естафеті бігли Максим Дмитраш, Віталій Бородавка, Микола Заріцький та Максим Зубов і вибороли право боротися у фіналі.

Через самопочуття після виступів Максим Дмитраш вболівав з змаганнями з трибуни. Замість учасників, які були заявлені, бігли: Вадим Мазніченко та Дмитро Козак, асистент тренера зі стрільби з лука Олександр Зозуляк та тренер з волейболу сидячи Юрій Зекун.

Так, наші Воїни виступили поза заліком, але показали силу духу українців, свою незламність та нескореність! Бо Invictus Games — саме про це!

Четвертий матч нашої команди Unconquered на Invictus Games у регбі на візках проти Австралії завершився з рахунком 16:7 на користь Австралії.

Проте наші Нескорені грали просто неперевершено! Такої чудової командної роботи та командного духу в команд годі й уявити! Без тренувань з регбі і досягти таких гідних результатів!

Крім змагань, у нашої збірної ще відбулося тренування з баскетболу на візках.

До тренування доєдналася Міністр у справах ветеранів України Юлія Лапутіна. Вона наснажила, надихнула та підтримала наших хлопців, а також зазначила, що пишається нашою командою та бажає успіхів на змаганнях.