18 червня не стало колишнього очільника міста Ватутіне Руденка Василя Григоровича. Про це повідомили у пресслужбі громади.

“Василь Григорович Руденко народився 28 травня 1950 року в селі Криві Коліна Тальнівського району Черкаської області у сім’ї колгоспників.

Після закінчення середньої школи навчався в Одеському політехнічному інституті, отримав диплом інженера – електрика.

Працював на керівних посадах Ватутінського комбінату вогнетривів.

У січні 1986 року Василь Григорович був обраний головою Ватутінської міської ради. На цій посаді працював 16 років (4 скликання): 1986 – 1998 та 2002 – 2006 роки.

З 1999 по 2002 рік – працював начальником відділення Державного Казначейства України у Звенигородському районі. З 2000 по 2002 рік навчався в Черкаському інженерно технічному університеті та отримав кваліфікацію економіст – фінансист.

За його безпосередньої участі 26 червня 1992 року місто Ватутіне отримало статус міста обласного підпорядкування.

Змінився статус міста. І почалася робота зі створення в місті самостійної інфраструктуру, яка раніше була складовою району.

 За час роботи на посаді міського голови у місті було побудовано і введено в експлуатацію багато об’єктів промислового, соціально – культурного та житлово – комунального призначення, створювались сприятливі умови для розвитку підприємницької діяльності. В травні 1997 року, з нагоди 50-річчя міста, за його ініціативою було відкрито міський історичний музей.

Руденко Василь Григорович був нагороджений медаллю “За працю і звитягу”, Почесними грамотами міста, району та області.” – йде мовва у повідомленні.