У Черкасах відбулася акція «Стань Святим Миколаєм для поранених Захисників». У рамках акції провели благодійні ярмарки, де власноруч виготовлені вироби й смаколики представляли підопічні та працівники соціальної галузі, учні та викладачі закладів професійно-технічної освіти.

Крім того, кожен охочий міг перерахувати кошти на рахунок нашого партнера Громадська Організація «Україна НА ЧАСІ» – Spotlight on Ukrainе .

У підсумку, в межах акції було зібрано 103 356 гривень. За ці кошти організатори придбали і передали для захисників теплі світшоти, футболки і солодощі.

«Ця акція стала ще одним свідченням того, що, об’єднавшись усією громадою, ми можемо і повинні робити якомога більше добрих справ і приносити користь тим, хто цього потребує. Пишаюся нашими людьми!», – сказав міський голова Анатолій Бондаренко.

«Дякуємо всім, хто долучився до організації, проведення акції чи брав участь у цих заходах, донатив кошти. Дякуємо медичним працівникам, які лікують і допомагають відновлювати здоров’я нашим воїнам. Хай Святий Миколай захищає наших воїнів і допоможе здійснити найзаповітніше бажання всіх українців – здобути Перемогу і мир», – прокоментувала заступниця міського голови, кураторка галузі Марина Гаркава.

Про це інформує департамент соціальної політики Черкаської міської ради