Поновлений на посаді мер Сміли Олексій Цибко в інтерв’ю місцевому телеканалу заявив, що колишній голова Черкаської обласної державної адміністрації Олександр Вельбівець пропонував йому хабар у розмірі 10% від боргу Сміли перед “Нафтогазом”, пише “18000”. 

Розпочав Цибко з того, що Сміла не має визнавати борг перед “Нафтогазом”, а сміляни не повинні виплачувати його замість приватного підприємства “Сміла Енергоінвест”. Після цього поновлений мер розповів про те, як йому пропонували хабара.

– Ми в судах відстоємо своє право, аби будь-хто на нас 86 млн не “вішав” і 10% “відкату” не брав. Мені особисто пропонували 10% із 86 млн гривень, аби я в кабінеті підписав цей борг і мовчав, – заявив Цибко.

Олексій Цибко у власному кабінеті дав інтервью

Поновлений Олексій Цибко у власному кабінеті дав перше інтерв'ю.

Geplaatst door Сміляночка op Donderdag 12 september 2019

Нагадаємо, нещодавно Олексія Цибка було знову поновлено на посаді мера Сміли. У 2015 році Цибко був обраний міським головою Сміли. У березні 2016-го міська рада висловила йому недовіру. Після цього він звернувся до суду, який поновив його на посаді у березні 2018-го. У листопаді 2018 року адмінсуд Києва знову відсторонив його від посади.

У 2018 році Цибко обіцяв балотуватися в Президенти, проте в списку кандидатів так і не з’явився.