До 170 тисяч гривень пені доведеться сплатити власнику “євробляхи” вже за два дні. Або ж машину конфіскують за рішенням суду. Цього тижня набувають чинності нові штрафи за перевищення терміну перебування нерозмитнених автомобілів в Україні. З 25 листопада 2018 року в Черкаській області розмитнили майже 2700 так званих “євроблях”. Однак залишились й такі власники нелегальних автівок, які чекають все менших податків. Дивіться сюжеті телеканалу ВІККА далі.
Попри президентський проект: черкащанам нагадують про відповідальність за “євробляхи” (Відео)
21.08.2019 | 20:47


КОМЕНТАРІ