Поліцейські спільно з військовослужбовцями Національної гвардії та представниками добровольчого формування патрулюють вулиці населених пунктів, перевіряють транспортні засоби, підозрілих осіб та оперативно реагують на повідомлення від громадян. Інформують у пресслужбі поліції області.

Так, у Черкасах, з п’ятниці на суботу, було перевірено майже 70 осіб. В комендантську годину патрулі виявили 10 порушників та склали 18 адміністративних протоколів.

Андрій Тюков, тимчасово виконуючий обов’язків начальника поліції райуправління Черкас, повідомив, що під час відпрацювання в місті перевірили понад півсотні ресторанів і кафе щодо можливої роботи після 22:00 години. Порушень не виявили. Також під час повітряної тривоги правоохоронці проконтролювали доступність до сховищ. Обʼєкти цивільного захисту для громадян були відчинені.

“Якщо ви виявили, що у період повітряної тривоги укриття зачинені, звертайтеся до поліції, повідомляйте на 102 про кожен такий факт аби ми могли його належно задокументувати та провести відповідне розслідування”, — заявив Андрій Тюков.

Водночас він закликав усіх містян не нехтувати сигналами тривоги та нагадав про роботу Пунктів Незламності, у разі настання повного Вlackout. Мапу таких пунктів можна подивитись  за посиланням https://nezlamnist.gov.ua

“До нас ви також зможете прийти аби зігрітися чи зарядити ґаджети. В управлінні працюватиме термінал Starlink, буде мобільний зв’язок та інтернет”, — зазначив Андрій Тюков.

Такі відпрацювання триватимуть і далі. Закликаємо громадян відповідально ставитися до вимушених обмежень воєнного часу, дотримуватися встановлених правил та оперативно інформувати правоохоронні органи про підозрілих осіб.