Несправність двигуна залежить від роботи всіх його частин та агрегатів. Якщо машина працює тихо, без сторонніх шумів та стуку, важко зрозуміти, що з’явилися поломки. Коли є видимі ознаки несправності двигуна, потрібно обов’язково звернутися до фахівців за допомогою. Провести діагностику автомобіля, щоб виявити несправні вузли та агрегати, можна на СТО компанії Turboremont у Львові, яка виконує якісний ремонт турбокомпресорів різних марок машин – легкових, вантажних та навіть спецтранспорту. І все це у заводських умовах на сучасному обладнанні.

Ознаки несправності турбін

Коли машина починає працювати шумно, зі сторонніми звуками – свистом та металічним скреготанням – потрібно обов’язково звернутися за допомогою до професіоналів. Тільки так можна швидко знайти причини несправності та усунути їх. Можливі ще такі ознаки:

  • машина їде ривками, вона не може швидко прискорюватися та втрачає потужність;
  • витрачається забагато мастила, видно підтікання мастила;
  • знижується ефективність охолодження двигуна;
  • підвищується споживання палива;
  • збільшується задимленість вихлопних газів.

Не потрібно відкладати ремонт турбіни на потім, бо невелика несправність може призвести до поломки усього двигуна, що збільшить фінансові витрати та додасть проблем з ремонтом. Повноцінний ремонт турбін у Львові на сервісі Turboremont виконують кваліфіковані майстри після встановлення причин поломки. Для цього потрібно провести стендову діагностику двигуна. Вона є безкоштовною за умови виконання необхідного ремонту в майстерні СТО.

Послуги, які пропонує компанія Турборемонт

Після виявлення причини поломки підраховується об’єм ремонтних робіт. Досвідчені працівники виконують свою роботу швидко та якісно у термін до 1 доби. Невеликі ушкодження усувають у термін до 3 годин. Які роботи виконують:

  • Терміновий ремонт турбіни зі зняттям, миттям, чисткою та монтажем. Можливий ремонт демонтованого обладнання.
  • Заміна зношених комплектуючих.
  • Балансування вала, монтаж та перевірка всього обладнання на стенді після установки з навантаженням. Перевірка герметичності системи.

Для ремонту використовуються оригінальні запчастини або аналоги від надійних виробників. Тому вартість виконаних робіт буде приємною та справедливою.

Досвід у ремонті турбін та гарантія якості

Кваліфіковані майстри компанії працюють з турбокомпресорами різних марок автомобілів. Їхній досвід складає більше 10 років роботи з цими агрегатами та ремонтами різних ступенів важкості. У роботі використовується новітнє сертифіковане обладнання, яким професійно володіють всі майстри. Діагностика поломок та дефектовка зношених запчастин, які потребують заміни, проводиться у присутності замовника.

Робота виконується швидко, якісно із гарантією. На роботу видається сертифікат, який офіційно гарантує 2 роки терміну безперебійної роботи. При своєчасних техоглядах та заміні фільтруючих елементів турбіна буде працювати до 10 років.

*реклама