Представники громад сіл Ягубець Христинівського району і Родниківка Уманського району вимагають в обласної ради й облдержадміністрації вплинути на розв’язання їхніх вимог – у селах досі не розпайована земля. І це незважаючи на те, що відповідне судове рішення набрало чинності чотири роки тому, пише “Прочерк“.

Люди обурені бездіяльністю обласного керівника Держгеокадастру Ольги Залоги і емоційно вимагають її звільнення. Представники сільських громад погрожують у разі, якщо обласна рада їм не допоможе, поїхати до Адміністрації Президента України.

Як не менш емоційно зазначив голова ОДА Олександр Вельбівець, обласна влада підтримує селян, але не має можливості звільнити Залогу. Тому він запропонував людям шукати правди “у тих, хто має повноваження вирішити це питання”.

Депутат від “Батьківщини” Михайло Мушієк, у свою чергу, також порадив людям їхати в Київ, оскільки “влада, що відходить”, не може і не хоче розв’язати їхніх питань.

“Я б на їхньому місці сам поїхав би в Київ і домагався б звільнення Залоги”, – сказав Мушієк.

Він також нагадав про сьогоднішній інцидент з двома представниками прокуратури, які в нетверезому вигляді бешкетували в одному з черкаських ресторанів.

«Зі мною також траплялося всяке, але до такого я не доходив», – зауважив Мушієк.

Після цього з місця піднявся депутат Олександр Рибченко, який нагадав селянам, що Мушієк був серед тих депутатів, які не голосували за звернення про звільнення Залоги. Його підтримав Олександр Вельбівець.

– Люди, він же не голосував за звільнення Залоги. А тепер розказує тут. Апостол тверезий! Апостол Михайло! – емоційно висловився Вельбівець.

Після цього представники селян сказали, що не бачать сенсу далі перебувати в залі засідань.

– Ми пішли, а ви розбирайтеся між собою, – сказала представниця селян.

Після цього люди вийшли з приміщення облради.