Тема зустрічі стосувалася підготовки поліції області до забезпечення публічної безпеки під час другого туру виборів резидента України. Зустріч відбулася сьогодні в приміщенні Громадської приймальні ГУНП в Черкаській області. Повідомляють у нацполіції Черкащини.

Начальник управління превентивної діяльності Головного управління Національної поліції в Черкаській області Сергій Коваленко, розповів представникам спостереженої місії про кількість зареєстрованих поліцією повідомлень з початку року. Всі вони стосувалися зокрема першого туру виборів Президента України. Також було доведено кількість складених адміністративних матеріалів та відкритих кримінальних проваджень за порушення, пов’язані з виборчим процесом.

Щодо підготовки до забезпечення публічної безпеки під час другого туру виборів, Сергій Олександрович зазначив, що поліція Черкаської області готова до виконання покладених на неї завдань. У поліції Черкащини вистачить сил та засобів для забезпечення публічної безпеки та порядку під час волевиявлення у другому турі виборів на пост президента України.