Теплі обійми, слова підтримки, посмішки, сльози і квіти. Усе це було під час зустрічі Народної артистки України, Героя України Ади Роговцевої з рідними загиблих захисників у Черкасах.

Захід організували фахівці департаменту соціальної політики Черкаської міської ради. Адже підтримка і допомога людям, які втратили на війні своїх рідних – є пріоритетом для міської влади. Тож у Черкасах регулярно організовують різноманітні культурно-просвітницькі заходи для того, щоби родини полеглих воїнів відчували турботу.

Ада Миколаївна Роговцева, незважаючи на свій поважний вік – їй виповнилося 86 років, продовжує працювати. Напередодні вона виступила у Черкасах із виставою «Схоже на щастя».
Артистка відома своєю активною проукраїнською громадянською позицією. Ада Миколаївна часто виступає перед військовими, а також перед рідними загиблих у різних куточках України.

Під час зустрічі у Черкасах вона розповіла цікаві подробиці із цих зустрічей, а також поділилася спогадами про своє життя, про свою роботу у театрі і кіно. А ще – читала вірші своїх улюблених поеток Лесі Українки і Ліни Костенко, і свою поезію.

Ада Роговцева зауважила, що має право виступати перед родинами загиблих, адже розуміє їхній біль – сама втратила чоловіка і сина. Можливо, Саме тому слова артистки знаходили щирий відгук у душах присутніх на зустрічі, даруючи розраду та полегшення.

«Нас ставлять зараз у такі обставини, що не знаєш, як з того виплутатися, як це виболіти, як це передумати, як це відчути, як це пережити. І тільки знову повертає до життя така чудова пташка, як любов. Любов до тих, хто лишився», – говорить Ада Миколаївна.

Артистка поділилася з рідними загиблих рецептом, як пережити біль від втрати близької людини – на її думку, необхідно поринути у творчість – писати вірші, картини, або ж просто вести щоденник.

Після завершення зустрічі Ада Миколаївна охоче фотографувалася із усіма бажаючими, спілкувалася та отримала у подарунок картину, виготовлену підопічними Територіального центру соціальної допомоги.

Від імені міської влади в.о. директора департаменту соціальної політики Черкаської міської ради Юлія Ніконенко щиро подякувала Аді Роговцевій за зустріч, спілкування і душевне тепло.