Олімпійський осередок Черкащини вже традиційно щороку видає настільний календар. Повідомив очільник відділу фізичної культури та спорту у Черкаській міській раді.


Мета такого проєкту – презентувати черкаських спортсменів, розповісти про їхні успіхи на міжнародній арені, популяризувати в регіоні олімпійський рух.

Календар на 2023 рік присвятили двом спортсменам – стрільцю Сергієві Кулішу та боксерці Анастасії Ковальчук. На продукції – їхні фотографії та інформація-презентація про спортивні здобутки.

Сергій Куліш – заслужений майстер спорту України. Срібний призер ХХХІ Літніх Олімпійських Ігор у Ріо-де-Жанейро-2016 зі стрільби кульової. Чемпіон світу з кульової стрільби (Каїр-2022). Переможець Кубка світу з кульової стрільби (Баку-2022). Багаторазовий переможець міжнародних змагань. Володар рекордів України.

Анастасія Ковальчук – майстер спорту України міжнародного класу. Чемпіонка Європи з боксу серед жінок (Будва-2022). Бронзова призерка чемпіонату Європи з боксу серед жінок до 22 років (Розето-дельї-Абруцці-2021). Володарка «золота» Кубка світу з боксу серед студентів (Самсун-2022).

blank

Крім того, на календарі розміщено інформацію про ІІІ Європейські ігри, які відбудуться у Кракові (Польща) з 21 червня по 2 липня.
Нагадаю, що Сергій Куліш отримує стипендію Черкаської міської ради та міського голови як провідний спортсмен.

Також на 2023 рік із метою заохочення та стимулювання до успішних виступів у національних та міжнародних змаганнях спеціальна комісія визначила 64 щомісячних стипендій міської ради та міського голови провідним спортсменам та тренерам. Виплата стипендій здійснюється відповідно до міської “Програми розвитку фізичної культури та спорту у м. Черкаси на 2017-2021 роки”.

Щорічний календар відділення НОК України в Черкаській області розповсюджує серед колективів спортивних, освітніх, медичних, культурних закладів, надає спортсменам, тренерам, федераціям, дарує учасникам олімпійських заходів тощо.