Сьогодні, 26 вересня, депутати Канівської міської ради повинні були закрити позачергове засідання сесії та розпочати II позачергове засідання, але вкотре не зібралися. Про це інформують у пресслужбі міської ради.

За інформацією секретаря Канівської міської ради Оксани П’яткової, для участі у позачергових сесіях зареєструвалися 7 депутатів: Надія Голда, Василь Зубко, Тетяна Кекух, Олександр Корнієнко, Євгеній Маланчев, Оксана П’яткова та Руслан Шишка, повідомили про поважні причини відсутності: Тетяна Ренькас, Іван Кононенко, Анатолій Бортник, Сергій Водянов, Олександр Штейман та Сергій Якименко.

Депутати, які не з’явилися без поважних причин: Сергій Бакум, Олена Воюцька, Єлизавета Капітан, Олександр Коляда, Володимир Коржов, Оксана Леонова, Михайло Майстренко, Олена Радченко, Сергій Ткаченко, Вадим Туливітер та Віктор Хоменко.

– На минулому тижні відбулася тільки одна комісія по земельним питанням. Всі інші комісії, колегія, яка мала бути в понеділок, не відбулися, бо депутати не зібралися. Зазначу, що на засідання комісій та колегію приходять лише ті депутати, які відвідують сесії. Відповідно депутатська бездіяльність продовжується,- наголошує Оксана П’яткова.