Практично всю ніч ворог тероризував Черкащину з повітря. Частину атак оборонцям вдалось відбити. Повідомив очільник Черкаської ОВА Ігор Табурець.
“Почну з найголовнішого: люди не постраждали.
За попередньою інформацією, сили ППО мінуснули 6 “шахедів” противника над областю. Через падіння уламків зазнало руйнацій нежитлове приміщення, також повибивало вікна у приватному домогосподарстві.
Крім того, наші захисники збили крилату ракету на Уманщині. У цьому випадку минулось без наслідків.
Утім маємо і ракетні влучання по об’єкту енергоінфраструктури. Усі служби на місцях. Роботи з ліквідації наслідків тривають.” – написав посадовець у соцмережі.
КОМЕНТАРІ